Графік роботи:

Пн - Пт:  09:00 – 18:00

Сб - Нд:  Онлайн замовлення

0
Мій кошик
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння

Купити професійні гребні тренажери для фітнес клубу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

ПРОФЕСІЙНІ ГРЕБНІ ТРЕНАЖЕРИ

Симулятори веслування – це одні з небагатьох кардіотренажерів, задуманих спочатку як професійне обладнання. Їх створили для тренувань веслярів поза сезоном і лише згодом почали розглядати як техніку для фітнесу. Тоді вже з'явилися домашні гребні тренажери, як загальнодоступна версія. Але класикою, як і раніше, залишаються професійні моделі, витривалі та функціональні.

Особливості професійних гребних тренажерів

На сьогоднішній день заняття з гребним тренажером – це один із найпростіших та найефективніших способів розлучитися із зайвими кілограмами, зміцнити м'язи та зв'язки, а також підвищити витривалість. Тренування з симуляторами веслування задіють до 80% м'язів тіла, зокрема такі складні для опрацювання, як м'язи кора. При цьому гребні тренажери залишаються одними з компактних, малошумних і невибагливих в обслуговуванні апаратів.

Гребні тренажери можуть мати аеродинамічну, гідродинамічну, механічну або гідравлічну систему створення навантаження. При цьому всі ці типи обладнання можуть бути представлені у професійному або комерційному виконанні. Такі моделі відрізняються міцною сталевою рамою, здатною витримувати великі зусилля та витривалим механізмом. Професійні гребні тренажери випускають спеціально для використання у фітнес-клубах, на спортивних базах збірних з веслування та інших об'єктах з високим навантаженням на кардіо обладнання.

Комерційні тренажери для веслування можуть експлуатуватись у максимально екстремальних режимах без перерв. Щоб це було можливо, виробники застосовують у своїй продукції високоточні прецизійні підшипники та матеріали, які максимально стійкі до зносу. Також у моделях з тросовим виконанням застосовуються авіаційні троси, що добре опираються зламу та зносу. У зв'язку з цим, ціна професійного гребного тренажера може бути на порядок вищою за домашній, хоча зовні відмінності між моделями будуть мінімальними.

Застосування професійних гребних тренажерів

Симулятори веслування у професійному виконанні відмінно підходять для комерційного та домашнього застосування. Вони пропонують користувачам як високу надійність, а й розширений функціонал. Більшість таких тренажерів для кардіо мають точніші та ефективніші системи дозування навантаження, а також електронні модулі з додатковими можливостями.

Деякі комерційні гребні тренажери оснащені комп'ютерами, які моніторять численні параметри тренувального процесу, а й здатні обробляти і передавати дані. Через модуль бездротового зв'язку вони з'єднуються з гаджетами, у яких встановлено спеціальне ПЗ, і створюють статистичні основи і наочні графіки. Також деякі моделі тренажерів можна поєднувати в мережу для організації віртуальних «сухих» перегонів на веслах. Такий спосіб тренування містить елемент змагання і тому є особливо ефективним.

Інтернет-магазин кардіотренажерів CARDIOZONA.COM пропонує чудовий вибір професійних гребних тренажерів. Завдяки нам, ви можете купити в Україні тренажери Concept2, Impulse та NordicTrack за чудовою ціною та з офіційною гарантією. У нас в каталозі представлений чудовий вибір аеродинамічних та гідравлічних моделей обладнання для кардіо, яке відмінно зарекомендувало себе у професійних залах США, Європи та України. Купівля, оплата частинами або кредит - ви можете вибрати будь-який зручний для вас спосіб придбання товару.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору
,