Графік роботи:

Пн - Пт:  09:00 – 18:00

Сб - Нд:  Онлайн замовлення

0
Мій кошик
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння

Купити професійні клубні степери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

КЛУБНІ ТА ПРОФЕСІЙНІ СТЕПЕРИ

Будь-який сучасний фітнес-клуб чи тренажерний зал укомплектований степерами – симуляторами ходьби сходами. Це ефективний кардіотренажер, що допомагає позбутися зайвих кілограмів і побудувати гарні сідниці та стегна. Для комерційного використання вибирають професійні степери, здатні витримувати великі навантаження та пропонують широкий вибір режимів та тренувальних програм.

Влаштування професійних степерів

Клубні та професійні степери, на відміну від домашніх, розраховані на експлуатацію в режимі нон-стоп. Також їх посилена рама та міцний механізм дозволяють тренуватися людям будь-якої ваги. Крім цього, тренажери комерційного класу вирізняються високою функціональністю. Більшість цих апаратів дозволяють вибирати 15-20 рівнів навантаження, а також 5-10 тренувальних програм. Додатково до вбудованих режимів, вони надають користувачеві можливість самостійно ввести програму, яка враховує стиль і цілі тренувань. На ринку обладнання для фітнесу сьогодні представлені професійні та клубні степери з двома різними типами навантаження.

 • Електромагнітна;
 • Гідравлічна.

Електромагнітні степери створюють навантаження за допомогою магніту. Його сила змінюється шляхом подачі на нього електричного струму з параметрами, що регулюються. Управління такою системою здійснюється за допомогою кнопок. Це найкращий варіант для використання у фітнес-клубах, оскільки електромагнітний принцип дозволяє точно регулювати зусилля та забезпечує плавність та безшумність ходу.

Гідравлічні степери у професійному застосуванні трапляються нечасто. Вони за навантаження відповідають гідроциліндри, за управління якими відповідає механізм. Це надійні та недорогі тренажери для кардіо, які не потребують підключення до мережі. Але вони мають суттєві мінуси – вони пропонують мізерний вибір налаштувань, а через особливості механізму працюють із відчутними ривками. Тому гідравлічні степери у більшості залів давно замінені на електромагнітні.

Степери представлені моделями із залежним та незалежним ходом педалей. У тренажерах залежного типу обидві педалі переміщуються синхронно, не залишаючи користувачеві вибору. Незалежний хід відкриває додаткові можливості тренажера, оскільки можна вибирати навантаження окремо для кожної ноги. Неважко здогадатися, що степери з незалежним ходом затребувані у відвідувачів тренажерних залів.

Особливості степерів для професійного застосування

У тренажерних залах та фітнес-клубах тренування зі степером можуть бути тривалими. Тому професійні тренажери для кардіо обладнають поручнями. Ці конструкції забезпечують надійну опору в процесі заняття та забезпечують безпеку користувача. Існують також моделі степерів із рухомими рукоятками, як у орбітреків. Ці апарати допомагають додатково навантажити ще й плечовий пояс.

Останнім часом великий попит мають поворотні професійні степери. Їхня конструкція дозволяє не тільки переміщати ноги з педалями вгору і вниз, а й виконувати повороти тулуба. З такою опцією заняття з кардіотренажером набувають рис степ-аеробіки і стають більш ефективними та цікавими.

Інтернет-магазин кардіотренажерів CARDIOZONA.COM пропонує купити в Україні професійні степери від всесвітньо відомих брендів. У нашому каталозі представлені найкращі моделі фітнесового обладнання від таких торгових марок як ProForm, Spirit, HouseFit та багатьох інших. Клієнтам магазину доступні просте придбання, оплата частинами або кредит.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору
,