Графік роботи:

Пн - Пт:  09:00 – 18:00

Сб - Нд:  Онлайн замовлення

0
Мій кошик
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння

Безмоторні механічні бігові доріжки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

БЕЗМОТОРНІ МЕХАНІЧНІ БІГОВІ ДОРІЖКИ

Механічні або як їх ще називають безмоторні бігові доріжки – це кардіотренажери, які приводять у дію м'язової сили людини. Бігове полотно переміщається під дією ніг атлета, а навантаження стає похідним від його власної ваги та сил тертя у механізмі. Це обладнання для фітнесу особливо потрібне в кросфіті, де практикуються вправи з вибуховими прискореннями, а також у професійному спорті.

Особливості безмоторних бігових доріжок

Основна перевага, яку пропонує механічна бігова доріжка – це відсутність обмежень у тренуваннях. Користувач може прискорюватися так, як йому потрібно розганятися до будь-якої швидкості. Темп бігу задає полотно, що не переміщається, а сам атлет. Саме тому такі кардіотренажери високо цінуються професійними спортсменами.

Є у безмоторних бігових доріжок та інші переваги. Серед них слід особливо відзначити такі:

 • Максимальна автономність. Бігова доріжка без двигуна не підключається до мережі, тому може бути використана абсолютно в будь-якому місці;
 • Компактні габарити та невелика вага. Максимально простий механізм цих бігових доріжок займає трохи місця, тому безмоторні бігові доріжки зазвичай невеликі та легкі;
 • Високий робочий ресурс. Завдяки нескладному устрою механічні бігові доріжки дуже витривалі і рідко виходять з ладу. Обслуговування цих тренажерів також потребує мінімальних витрат;
 • Економічність. Оскільки кардіо обладнання не підключається до мережі, воно не споживає електроенергію. Електронний блок таких тренажерів отримує живлення від акумуляторів, що заряджаються у процесі тренування.

При цьому механічні тренажери для бігу мають ряд особливостей, що обмежують їх використання. Насамперед слід відзначити скромний вибір регулювань та відсутність повноцінних програм. Також важливо і те, що швидкість полотна знаходиться у прямій залежності від втоми спортсмена. У випадках із новачками це може знижувати ефективність тренування.

Функції безмоторних бігових доріжок

Сучасні бігові доріжки механічного типу оснащуються електронними модулями із якісними дисплеями. Вони пропонують користувачеві інформацію про тренувальний процес, відображаючи час, швидкість, відстань, витрачені калорії. Також ці кардіотренажери мають вбудовані чи виносні датчики пульсу. Для комфортного тренування більшість моделей постачають також тримачами для пляшок та рушників, а також підставками під гаджети та поличками.

Бігове полотно механічної доріжки може бути гнучким або жорстким, що складається з окремих сегментів. Використання сегментів дозволяє покращити амортизацію та максимально знизити навантаження на суглоби. Жорсткі полотна мають величезний ресурс, наприклад у тренажерів відомого бренду Assault Fitness вони розраховані на пробіг до 150 тис. км. Всі безмоторні бігові доріжки комплектуються роликами та ручками, що допомагають переміщати тренажер у приміщенні.

Інтернет-магазин кардіотренажерів CARDIOZONA.COM пропонує купити в Україні безмоторні бігові доріжки від провідних світових брендів. Це моделі, популярні в нашій країні та за кордоном, з відмінними відгуками та демократичною ціною. У наших каталогах представлено оригінальне обладнання для фітнесу з офіційною гарантією та повноцінним сервісним обслуговуванням на території України. До послуг наших споживачів придбання оплата частинами обладнання для фітнесу, з яким купити фірмову бігову доріжку зможе кожен. Доставка бігових доріжок здійснюється по всій території України.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору
,